Skořicový tělový olej 100 ml s pipetkou

Olej je složen ze skořicového esenciálního oleje a oleje z pšeničných klíčků. Olej z pšeničných klíčků pokožku hydratuje a udržuje v dobrém stavu. Skořicová silice způsobuje místní prohřátí pokožky, díky kterému dochází k rozšíření cév. Vůně skořice uvolňuje a uklidňuje.

Skladem
219 Kč

Olej je složen ze skořicového esenciálního oleje a oleje z pšeničných klíčků. Olej z pšeničných klíčků pokožku hydratuje a udržuje v dobrém stavu. Skořicová silice způsobuje místní prohřátí pokožky, díky kterému dochází k rozšíření cév. Vůně skořice uvolňuje a uklidňuje.

Použití: Před aplikací je olej nutno zředit nosným olejem v poměru 1:49 (50x). Aplikujte dostatečné množství a vmasírujte do pokožky. Je vhodný pro každý typ pokožky. U citlivých jedinců doporučujeme zředěný olej nejdříve vyzkoušet na malé ploše kůže.

MÍRA KOMEDOGENITY: stupeň 5 (obsahuje olej z pšeničných klíčků - vhodný na tělo, celulitida) a co je komedogenost najdete tady - https://www.renovality.cz/nase-novinky/co-je-komodogenni-olej/

Ingredients (INCI): Triticum vulgare (Wheat) Germ Oil, Cinnamomum zeylanicum Leaf Oil, Eugenol, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Linalool, Safrole

Obsah: 100ml

Upozornění: Určen pouze ke vnějšímu použití! Nepoužívejte v těhotenství. Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

 

Jak používat masážní baňky - https://www.youtube.com/watch?v=USAn_N7HBOA

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Ředění 25.10.2019 11:25
Dobrý den, píšete zde, že je již naředěný, nicméně na lahvičce skořicového oleje je napsáno, že před aplikací je NUTNO jej ředit v poměru 1:49. Znamená to, že jej nelze použít tak, jak je přímo z lahvičky? Děkuji za odpověď. Monika
Odpovědět
D Avatar autora Renovality 16.1.2020 14:05
Krásný den, poprosím, nejdříve olej vyzkoušet na malé ploše těla a pokud bude vše v pořádku, nemusíte ředit. :-)
P Avatar autora Ředění skořice 27.3.2019 21:40
Mám úplně stejný dotaz jako paní Šárka. Jak a čím ředit skořicový olej. Děkuji
Odpovědět
M Avatar autora 11.4.2019 10:59
Dobrý den, jak jsem psala paní Šárce. Náš Skořicový olej je již naředěný 95 % olej z obilných klíčků a 5 % Skořice. Kdyby jste si ho i přesto chtěla naředit doporučuji 10 kapek Skořicového oleje s 1 polévkovou lžící nosného oleje (např. jojobový, olej z obilných klíčků, mandlový či kokosový).
S Avatar autora redeni 10.2.2019 10:51
Dobry den, nechapu instrukci pro redeni. Muzete mi to polopaticky vysvetlit? :-D Dekuji. Co ma byt tim nosnym olejem? Jiny telovy? A ten pomer je tedy napr kapka skoricoveho ku 49 kapkacm nosneho? Dekuji
Odpovědět
M Avatar autora 11.4.2019 10:54
Dobrý den, Skořicový olej máme již naředěný 95 % olej z obilných klíčků a 5 % skořice. V případě, že byste jej chtěla ještě naředit doporučuji smíchat 10 kapek Skořice a 1 polévkovou lžíci nosného olej, např. jojobový, mandlový, olej z obilných klíčků či kokosový.
J Avatar autora Skořicový 15.3.2019 22:55
Zajímá mě totéž,při aplikaci pálí