Hořčík s vitamínem B6

Jedna veganská tobolka Renovality Hořčík Maximal obsahuje 161 mg elementárního hořčíku a 2 mg aktivní formy vitamínu B6 - P-5-P neboli pyridoxal-5-fosfát. Bisglycinát hořečnatý je vysoce účinný způsob, jak doplnit hladinu hořčíku v těle. Kombinace hořčíku a vitamínu B6 zajišťuje vyšší účinnost, jelikož tyto dvě látky spolu působí synergicky a podporují své účinky. Vysoká míra vstřebatelnosti - až 80%. Tato forma hořčíku je vhodná pro každého. Vegan a GMO-free. Hořčík je esenciální minerál, který hraje klíčovou roli ve fyziologických procesech lidského těla. Hořčík se podílí na 300 biochemických reakcích, včetně podpory funkce svalů a nervů, podpory zdraví kardiovaskulární soustavy, podpory normálního stavu kostí a podpory imunitního systému.

Skladem
436,99 Kč –21 % 345,22 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
horcik renovality
Akce
436,99 Kč –21 %

Jedna veganská tobolka Renovality Hořčík Maximal obsahuje 161 mg elementárního hořčíku a 2 mg aktivní formy vitamínu B6 - P-5-P neboli pyridoxal-5-fosfát. Bisglycinát hořečnatý je vysoce účinný způsob, jak doplnit hladinu hořčíku v těle. Kombinace hořčíku a vitamínu B6 zajišťuje vyšší účinnost, jelikož tyto dvě látky spolu působí synergicky a podporují své účinky. Vysoká míra vstřebatelnosti – až 80%. Tato forma hořčíku je vhodná pro každého. Vegan a GMO-free. Hořčík je esenciální minerál, který hraje klíčovou roli ve fyziologických procesech lidského těla. Hořčík se podílí na 300 biochemických reakcích, včetně podpory funkce svalů a nervů, podpory zdraví kardiovaskulární soustavy, podpory normálního stavu kostí a podpory imunitního systému.

Výhody bisglycinátu hořečnatého

Magnesium bisglycinate (bisglycinát hořečnatý) je chelátová vazba hořčíku a aminokyseliny glycinu. Jedná se o spojení 2 molekul glycinu a 1 molekuly hořčíku. Bisglycinát je známý tím, že patří mezi nejvyužitelnější formy hořčíku a bezproblémově se vstřebává přes sliznici tenkého střeva. Nezpůsobuje průjem či nevolnost, jako jiné a levnější formy hořčíku.

Přispívá k normální činnosti nervové soustavy

Přispívá k normální psychické činnosti

Přispívá k normální činnosti svalů

Přispívá k úlevě od svalových křečí

Přispívá k elektrolytické rovnováze

Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu

Přispívá k normální syntéze bílkovin

Přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů

Podílí se na procesu dělení buněk

Ovlivňuje únavu a vyčerpání

Přispívá k uspokojení zvýšené potřeby hořčíku u těhotných žen

Výhody vitamínu B6 (P-5-P)

P-5-P neboli pyridoxal-5-fosfát je aktivní forma vitaminu B6. Podílí se na více než 100 enzymatických reakcích a především podporuje normální činnost nervové soustavy, zdravý energetický metabolismus, imunitní systém a podporuje normální psychickou činnost. Bisglycinát hořečnatý v kombinaci s P-5-P se vstřebatelnost hořčíku navyšuje, protože P-5-P pomáhá aktivovat enzymy, které usnadňují příjem hořčíku do buněk.

Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy

Vitamin B6 přispívá k normální psychické činnosti

Vitamin B6 přispívá k normální funkci imunitního systému

Vitamin B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

Vitamin B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu

Vitamin B6 přispívá k normální tvorbě červených krvinek

Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity

Vitamin B6 přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu, bílkovin a glykogenu

Vitamin B6 přispívá k normální syntéze cysteinu

Složení jedné veganské tobolky: Elementární hořčík 161 mg 43,50% RHP* (Magnesium bisglycinát 808mg), Vitamin B6 (jpyridoxal-5-fosfát P-5-P) 2mg 143% RHP* RHP* - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.

Obal tobolky - rostlinná celulóza.
Pomocné látky: stearan hořečnatý/protispékavá látka

Dávkování: Jako doplněk stravy užívejte 1 až 2 tobolky denně. Doporučujeme užívat odpoledne a večer před spaním. Sportovcům doporučujeme 2 kapsle po tréninku. Dostatečně zapijte tekutinou. Lze užívat dlouhodobě. 

Balení: 90 tobolek, celková váha obsahu tobolek 73,80 g

Upozornění

Doplněk stravy. Produkt není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

Vyrobeno v ČR pro PharmaFit Czech s.r.o.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
MP Avatar autora | 16.3.2024
Nejlepší hořčík, který jsem kdy měla! Vyzkoušela jsem x značek ale měla jsem po všem trávicí problémy. Nebylo mi z něj dobře. Pak mi přišel pod ruku tento a jsem nadšená! Beru na noc, těsně než jdu spát a výrazně mi zlepšil kvalitu spánku! Zmírnil křeče a celkově Vás hodí do pohody. Jiný hořčík už nechci ☺️

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Dotaz 22.1.2024 15:04
Dobrý den, může se užívat hořčík při onemocnění štítné žlázy? Děkuji za odpověď