Změny v Renovality

 

 

Značka Renovality se rozhodla od 1.6. opustit využívání loga CPK

 

Hlavním důvodem je vstup naší společnosti na nové zahraniční trhy, tedy Slovensko, Polsko, Španělsko a Německo. CPK, jak někteří z vás víte, je pouze český lokální certifikát a jako takový je na zahraničních trzích pro naše nové zákazníky zcela nepoužitelný. V současné době však již jednáme o možnostech jednotné certifikace, která je uznávaná v nadnárodním hledisku celé Evropy a která bude poskytovat našim zákazníkům požadovanou garanci. Nad rámec toho již brzy zažádáme o certifikát HCS - tedy netestovaná kosmetika na zvířatech.

Dalším důvodem opuštění tohoto certifikátu je neprofesionální a zaujatý přístup k našim výrobkům. Jedná se zejména o způsob, jakým jsou testovány naše výrobky, konkrétně tedy způsob odběru vzorků. Naše výrobky jsou odebírány nestandardními způsoby, které již od začátku předurčují pochybnosti nad konečnývýsledkem celého testu.

Jak má vypadat správné testování? Autorita jako je Krajská Hygienická stanice, která přijde bez nahlášení, náhodně si v našem skladě či výrobě ukáže na sérii výrobků, tyto řádně zapečetí a odnese na testování, tohoto jednání se nám nedostavilo. 

Posledním důvodem je obrovská ztráta energie, s tím související zastavení vývoje nových výrobků, kterou sebou nese neustále vysvětlování, přesvědčováním někoho o zaujatosti, podjatosti, či právní neplatnosti testů.

Samozřejmě platí a na tom se nic nemění, že jsme si vyčlenili na každý měsíc nemalou částku na testování našich výrobků v laboratořích a budeme je průběžně zveřejňovat. Máme i myšlenku, kterou ladíme, jak byste se na testech mohli podílet i vy.

A co to vše znamená? Pouze jedinou věc, naše kosmetika bude dál PŘÍRODNÍ kosmetikou, ale od 1.6. na výrobcích nebude uvedeno logo CPK.

Prostě si půjdeme vlastní cestou, tak, jako vždy...❤

 

VÝPOVĚĎ BYLA Z NAŠÍ STRANY 

Výpověď