Velkoobchodní spolupráce

Filosofie Renovality vždy byla pomáhat lidem, proto jsme udělali i maximum pro prodejce naší kosmetiky, aby měli odběry našich produktů co nejpřehlednější a nejjednodušší. 

Registrace pro velkoobchodní odběr (dále jen VO) je velice snadná! Stačí se registrovat na našich stránkách jako velkoobchodní odběratel (ZDE)

Při registraci je povinné vyplnit IČ a název prodejny, salonu či e-shopu. Registrace jsou schváleny nejpozději do jednoho dne, snažíme se, aby registrace byla potvrzena ihned pokud je v pořádku. V případě, že schválena nebyla do jednoho dne, pravděpodobně v registraci chybí údaj, který znemožňuje schválení. 

Jaké výhody má nákup na VO?

- objednávky jsou se slevou 23%, která je marže pro Vás

- u každé objednávky dostanete katalogy do Vaší prodejny (v současné době nedostupné, přetiskujeme :-) )

- v případě zájmu, můžeme Vaši prodejnu podpořit na našich sociálních sítích (e.g. Instagram Stories)

- Vaši prodejnu můžeme taktéž zařadit na naši interaktivní mapu (mapa prodejen

- Doprava zdarma od 2000 Kč

 

V současné době bohužel pro naše VO odběratele nedisponujeme více propagačními materiály než jsou naše brožurky. Taktéž nyní neposkytujeme vzorky k našim produktům. Na obou věcech usilovně pracujeme a snažíme se přijít na nejlepší řešení, jak Vám v prodeji pomoci.

Naši VO zákazníci jsou povinni dodržovat naše doporučené prodejní ceny a to jsou prodejní ceny mimo akce na webu www.renovality.cz, v případě že tato podmínka nebude dodržena, nárokujeme si neodkladné zrušení velkoobchodního profilu bez možnosti upozornění. Snažíme se pro všechny naše VO odběratele vytvářet férové prostředí, ve kterém nebude nikdo zvýhodňován. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení