Vážení zákazníci, naše expedice je v provozu! Nicméně z důvodu vážné situace jsme dočasně vypnuli platby na dobírku a omezili podej na pobočky Zásilkovny. Své zásilky si můžete objednávat přes kurýrní služby s platbou online bankovním převodem, či platby kartou prostřednictvím platební brány. Tato opatření jsou učiněna z důvodu eliminování kontaktu při předávání zásilek a pro ochranu i vašeho zdraví. V případě, že zásilku objednáváte domů a jste v povinné karantnéně, prosíme o informaci do poznámky v objednávce, aby mohla být kurýrní služba na tuto skutečnost upozorněna. Děkujeme za Vaše pochopení a přejeme pevné zdraví.

Velkoobchodní spolupráce

Filosofie Renovality vždy byla pomáhat lidem, proto jsme udělali i maximum pro prodejce naší kosmetiky, aby měli odběry našich produktů co nejpřehlednější a nejjednodušší. 

Registrace pro velkoobchodní odběr (dále jen VO) je velice snadná! Stačí se registrovat na našich stránkách jako velkoobchodní odběratel (ZDE

Při registraci je povinné vyplnit IČ a název prodejny, salonu či e-shopu. Registrace jsou schváleny nejpozději do jednoho dne, snažíme se, aby registrace byla potvrzena ihned pokud je v pořádku. V případě, že schválena nebyla do jednoho dne, pravděpodobně v registraci chybí údaj, který znemožňuje schválení. 

Jaké výhody má nákup na VO?

- objednávky jsou se slevou 23%-30%, která je marže pro Vás

- u každé objednávky dostanete katalogy do Vaší prodejny (v současné době nedostupné, přetiskujeme :-) )

- objednávky jsou vždy bez dopravy, zaplatíte tedy pouze za zboží

- v případě zájmu, můžeme Vaši prodejnu podpořit na našich sociálních sítích (e.g. Instagram Stories)

- Vaši prodejnu můžeme taktéž zařadit na naši interaktivní mapu (mapa prodejen

 

V současné době bohužel pro naše VO odběratele nedisponujeme více propagačními materiály než jsou naše brožurky. Taktéž nyní neposkytujeme vzorky k našim produktům. Na obou věcech usilovně pracujeme a snažíme se přijít na nejlepší řešení, jak Vám v prodeji pomoci.