Kdo stojí za našimi produkty ? Poznejte naší výrobu

Marcelka

  

 

 
Pracuje u nás v Renovality ze všech holek nejdéle. Má ráda život a zároveň je pro každou špatnost. S Marcelkou se na 100% zasmějete, protože její příběhy nás baví pokaždé, když jí vidíme. U nás ve výrobě je vedoucí a tak rozdává práci, balí balíčky a vyrábí pro vás produkty. 
 
Marcelka

 

Marťa Brych.

Marťa

 

 

Marťa u nás pracuje už přes dva roky a jak říká sama ,,S úsměvem jde všechno lépe,” což u Marti nemůžu jinak, než souhlasit, protože kam přijde se to opravdu rozzáří a kdo u ní viděl špatnou náladu, tak nejspíš neexistuje
Dělá u nás od balení balíčků pro vás, tak plnění olejů a jejich výrobu. 
 

 

 

 

Denča

 

V Renovality je už přes 4 roky a mezi její hobby patří Netflix, malování, knížky a plavání. Je zásadová a věří, že upřímnost je nade vše. U Denči se nemusíte bát, že by vám neřekla svůj názor a toho si na ní všichni ceníme. Určitě vám od ní už přišlo srdíčko na balíčku, nebo nové Hyaluronové sérum.

Denča

 

Marťa

Marťa

 

Marťa už je s námi přes dva roky. ,,Pokud si něco umíním, jen těžko se mnou hnete. Jsem spolehlivá a upřímná (někdy až moc). A co mne baví? Přeci čas s rodinou, motorka, kolo, dobré jídlo a vínečko.” Marťa je pracant, který se pomalu nezastaví a hlavně rozdává skvělou náladu. Dělá u nás ve výrobě vše od balíčků až po výrobu olejíčků.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení