Kdo stojí za našimi produkty ? Poznejte naší výrobu

Marcelka

  

 

 
Pracuje u nás v Renovality ze všech holek nejdéle. Má ráda život a zároveň je pro každou špatnost. S Marcelkou se na 100% zasmějete, protože její příběhy nás baví pokaždé, když jí vidíme. U nás ve výrobě je vedoucí a tak rozdává práci, balí balíčky a vyrábí pro vás produkty. 
 
Marcelka

 

Marťa Brych.

Marťa

 

 

Marťa u nás pracuje už přes dva roky a jak říká sama ,,S úsměvem jde všechno lépe,” což u Marti nemůžu jinak, než souhlasit, protože kam přijde se to opravdu rozzáří a kdo u ní viděl špatnou náladu, tak nejspíš neexistuje
Dělá u nás od balení balíčků pro vás, tak plnění olejů a jejich výrobu. 
 

 

 

 

Denča

 

V Renovality je už přes 4 roky a mezi její hobby patří Netflix, malování, knížky a plavání. Je zásadová a věří, že upřímnost je nade vše. U Denči se nemusíte bát, že by vám neřekla svůj názor a toho si na ní všichni ceníme. Určitě vám od ní už přišlo srdíčko na balíčku, nebo nové Hyaluronové sérum.

Denča

 

Marťa

Marťa

 

Marťa už je s námi přes dva roky. ,,Pokud si něco umíním, jen těžko se mnou hnete. Jsem spolehlivá a upřímná (někdy až moc). A co mne baví? Přeci čas s rodinou, motorka, kolo, dobré jídlo a vínečko.” Marťa je pracant, který se pomalu nezastaví a hlavně rozdává skvělou náladu. Dělá u nás ve výrobě vše od balíčků až po výrobu olejíčků.