Suché a lámavé vlasy

Suché a lámavé vlasy

Matné vlasy bez lesku, na dotek tvrdé drsné a nepoddajné, jsou křehké, při mechanickém zatížení praskají. Konečky suchých vlasů jsou znatelně roztřepené.

Stejně jako u pokožky i u vlasů je důležité udržovat vlhkost, ta určuje kvalitu vlasů a jejich tvárnost. Vlasy zatěžované chemickými procesy, fénováním či dlouhodobé expozici na slunci ztrácí vlhkost nejen z povrchu, ale i zevnitř. Efektivním způsobem jak vlasům rychle navrátit jejich vitalitu je zábal z arganového oleje, který vlasům navrátí hydrataci a sílu.

JAK NA TO: Do suchých nebo ručníkem vysušených vlasů naneste patřičné množství arganového oleje, od kořínků až po konečky, není nutné se obávat, že by byla pokožka hlavy po zábalu mastná, dopřejte i ji patřičnou hydrataci. Vlasy sepněte, volitelně můžete nasadit jednorázovou koupací čepici - zintenzivnění účinku. Vlasy zabalte do ručníku a nechte přes noc nebo minimálně 6 hodin zabalené. Poté použijte běžný šampón a kondicionér a vlasy vysušte. Již na první dotek budou vlasy pevné a hladké.

TIP: Patřičnou hydratací vlasům umožníte růst i do délek, které se dříve odlamovaly. V kombinaci s použitím Renohair budou vaše vlasy zanedlouho zdravé, husté a dlouhé. Renohairu přidejte na začátku zábalu pár kapek a vetřete do pokožky hlavy.

Doporučené produkty:

Arganový olej - jedinečný produkt v péči o vlasy, dodává vlasům ztracenou hydrataci a sílu

Jojobový olej - dodává elasticitu, vlasy upravte a kapku jojobového oleje vetřete do konečků

Renohair - směs olejů navržena k podpoře růstu vlasů (obsahuje ricinový olej)

Squalan - výborný, jak na pleť tak na úpravu suchých konečků 

Baobab - regeneruje a navrací pružnost 

Hroznový olej - navrací vlasům lesk 

Olejů, které lze využít na vlasové zábaly je obrovské množství a z našeho sortimentu lze použít skoro každý, pokud ale chcete s výběrem poradit, tak nám určitě napište na chat,

email info@renovality.cz , 

nebo jiné sociální sítě Instagram  Facebook