Prvotní vrásky a projasnění pleti

Prvotní vrásky a projasnění pleti

Většina prvotních jemných vrásek bývá zpravidla způsobena nedostatečnou hydratací pleti a ztrátou vitality. Tyto projevy souvisí s některými metabolickými jevy, které již postupem času nedokážeme ovlivnit. Jedním z nich je tvorba kyseliny hyaluronové v těle, která se významně podílí na hydratování organismu jako takového, jelikož na sebe dokáže navázat až 1000x větší hmotnost vody než sama váží. Kyselina hyaluronová se v těle tvoří zhruba do 25 roku, poté už tělo pracuje pouze se zásobami které má a postupně se vstřebává, to má za následek povadání kontur. Není tedy nic jednoduššího než pleti tuto látku opět dodat, je ale důležité dbát na to, aby se jednalo o roztok mikromolekulární kyseliny hyaluronové, která dokáže prostoupit i do hlubších vrstev pokožky. Skvělým bojovníkem proti prvotním vráskám je i vitamin C, který pleť detoxikuje a prozáří a tím ji opět navrací mladistvý vzhled.

KYSELINA HYALURONOVÁ - tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivovýchepiteliálních a nervových tkání. Ve velkém množství se nachází v očním sklivci a kůži. Silně hydratuje a brání ukládání kolagenu a tím podporuje bezjizevné hojení

TIP: Naučte se používat hyaluronové sérum jako bázi pod kterýkoliv olej, lehká konzistence nezatíží ani nejcitlivější pokožku a schopnost vázat vodu pleti zaručí hydrataci po celý den. Důležité je při aplikaci dbát na to, aby jste kyselinu vklepávali a nerozmazávali , tím docílíte nejlepších výsledků. Dodržování správného pitného režimu je v tomto případě nezbytné, neboť kyselina nemůže pracovat správně, pokud ji není zajištěný přísun hydratace – nemůže zvětšovat svůj objem.

 

Doporučené produkty:

Hyaluronové sérum – hydratuje a vyplňuje vrásky zevnitř

Šípkový olej - bohatý na vitamíny C a E, skvělý bojovník proti vráskám, pleť dokáže krásně projasnit

Čajovníkový olej - silný hydratační a regenerační účinek, obsah skvalenu navíc působí jako přírodní face-lift

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení