Čističe

Čistá příroda začíná u Vás doma!

Myslete ekologicky, ale i ekonomicky. Nikdy to nebude jednodušší! Revoluční tablety domácí potřeby eliminující jednorázové plasty. Účinné, jednoduché, praktické.
Víte, že 91% plastů není nikdy recyklováno? Milujme přírodu. Chraňme ji spolu.
Jednou si koupíte věčnou láhev s rozprašovačem, naplníte ji vodou z kohoutku, přidáte tabletu a máte čisticí prostředek!
• Žádné jednorázové plasty
• Zaručený čistící výkon
• Žádná zbytečná přeprava draze koupené vody v čistících prostředcích
• Vegan složení
• Čistící prostředek za bezkonkurenční cenu

PROBLÉM S PLASTY
Většina plastových obalů se použije pouze jednou. Velká část se dostává do našich řek, oceánů a má toxické účinky na každého z nás. Jíme, pijeme a dýcháme plast.
Víte to? Mikroplasty přijímáme spolu s jídlem, nápoji a dokonce i vzduchem, který dýcháme. Ti, kteří pijí vodu z PET lahví, ale tento příjem sami výrazně navyšují. Vyplývá to ze studie, kterou zveřejnil časopis Environmental Science & Technology. Znečišťujeme naše oceány. Vědci předpovídají, že do roku 2050 bude oceán obsahovat hmotnostně více plastů než ryb.

Naše produkty jsme navrhli tak, aby bylo snadné snížit plastový odpad. Tablety jsou menší a lehčí než běžné lahve čističů. Obaly nejsou to jediné, na co se zaměřujeme. Také jsme věnovali péči výběru a získávání surovin, použitých při výrobě tablet. S námi získáte čistý domov bez jednorázových plastů. Začněme dnes a v našich domovech. Již žádné kompromisy! 20x méně odpadu stojí za to.

Nejprodávanější

STARTER KIT KATALOG 03
Novinka
898,99 Kč

Balení STARTER PACK obsahuje Lahve - 500 ml věčnou hliníkovou láhev pro KOUPELNU S ROZPRAŠOVAČEM - 500 ml věčnou hliníkovou láhev pro UNIVERZÁLNÍ ÚKLID S ROZPRAŠOVAČEM - 500 ml...

610163
CLEANER TABLETY OBAL 03
Novinka
od 135,99 Kč

Odstraňuje vodní kámen a zabraňuje jeho tvorbě. Příjemná vůně jasmínu.

610166
CLEANER TABLETY OBAL 01
Novinka
od 135,99 Kč

Renovality ecoclean tableta pro různé druhy povrchů. Příjemná vůně eukalyptu a máty.

610168
CLEANER TABLETY OBAL 02
Novinka
od 135,99 Kč

Renovality ecoclean tableta si poradí s okny, zrcadlem, ale i s předním oknem Vašeho vozu!

610164
CLEANER TABLETY OBAL 04
Novinka
od 135,99 Kč

Renovality ecoclean tableta si poradí s každým povrchem vaší podlahy.

610170
CLEANER TABLETY OBAL 05
Novinka
od 135,99 Kč

Renovality ecoclean tableta pro výrobu jemné a nadýchané mýdlové pěny, která šetrně a účinně odstraní nečistoty z pokožky vašich rukou. Příjemná vůně Aloe Vera.

610172
6 položek celkem