NOVINKA Bio čaje - zimní, dětský, na kojení

V srdci zimního období, kdy mrazivé víry tančí kolem domovů a studené prsty mrázů štípou naše tváře, objevujeme útočiště v malých rituálech, které nám přinášejí úlevu a teplo. Jeden z těchto rituálů je příprava a vychutnávání šálku čaje. Ne ledajakého čaje, ale čaje, který je živý a bohatý...

Dovolte nám představit vám nový přírůstek do rodiny našich produktů:

 

Zimní hřejivý BIO čaj

Každý lístek, každé koření bylo vybráno s největší péčí a sklízeno s láskou a respektem k přírodě, aby zajistilo, že každý šálek je nejen BIO, ale také symfonií chutí, které hladí vaše smysly a zahřívají duši.

Představte si, jak zázvor, ten starý známý léčitel, tančí ve vodní spirále s anýzem, jehož hvězdičky přinášejí sladké tóny zimních večerů. Skořicové tyčinky a cejlonská skořice, ty přidávají do tohoto tanečního vření jemný dotek sladkosti a tepla, které pohladí vaše smysly jako milující babička, která vám přes rameno hází ručně pletený šál.

Ale co by to bylo za zimní pohodu bez badyánu, té hvězdy mezi kořením, která přináší tajemství a hloubku, nebo bez kakaových pecek, které se rozplývají na jazyku jako první vločky na hladině jezera? A k tomu všemu, černý čaj Darjeeling second flush, šlechtic mezi čaji, který vám dodává tu správnou sílu a rozhodnost stát pevně na zemi i v největší zimní bouři.

Nesmíme zapomenout na pomerančovou kůru, která do této směsi vnáší sluneční záblesky a svěžest, zatímco kardamon v prášku a v celku, hřebíček a okvětní lístky růží, přidávají nádech orientálních trhů a tajemných zahrad, kde se snoubí vůně s barevnými květy a omamnými kořeními.

Guarana, malá semínka s obrovskou silou, dodávají tomuto čaji energii, která vás probudí a zahřeje zevnitř, jako první paprsky slunce na jarním sněhu. A chilli, to je ten nečekaný host, který přináší špetku dobrodružství a vášně, která rozproudí krev v žilách a přidá naší směsi ten správný říz.

 

 

 

 

Tento čaj je jako pohádka, ve které se snoubí mnoho příběhů, každé koření a bylina má svou vlastní kapitolu, svůj vlastní příběh a společně vytvářejí dojemný příběh plný tepla a lásky. 

 

Dětský BIO čaj

Dětský čaj, jenž je směsicí toho nejjemnějšího, co mohou naše louky a sady nabídnout. Představte si na chvíli, že se procházíte po rozkvetlé louce. Slunce hřeje na tváři a nohy vás zanášejí mezi rozmanité barvy a vůně. V dálce hrají děti, jejich smích se mísí s šuměním listů. Právě takový je náš bio dětský čaj - plný radosti, nevinnosti a přírodní harmonie.

Každá složka v našem čaji je jako kapitola z knihy přírodních zázraků:

 • Jablko, šťavnatý plod, který přináší sladké vzpomínky na babiččinu zahrádku, je základem této lahodné symfonie chutí.
 • Šípek dodává nejen nádech jemné kyselosti, ale i výživu pro malá těla plná energie.
 • Citronová tráva je jako záblesk slunečního paprsku, který roztančí chuťové pohárky.
 • Máta peprná přichází s osvěžujícím dechem, připomínajícím chladivý vánek, který se nese přes horké letní pole.
 • Přírodní jahodové aroma je jako první hlt jahodové zmrzliny v horkém dni – sladké, neodolatelné a přesto tak přírodní.
 • Měsíček pak jako zlatý strážce zahrady přidává tečku za celkovým dojmem, jeho květy jsou malé sluneční paprsky zamknuté v každém lístku.
 • Celá verbena je jako tajemná víla lesa, jejíž přítomnost přináší do směsi dotek elegance.
 • Jahoda přidává sladkost a připomíná letní dobrodružství v jahodových polích.
 • Lipový květ je jako objetí od staré dobré přítelkyně.
 • Aronie, s její temně purpurovou barvou, je jako poklad nalezený v hlubinách lesa, plný antioxidantů.
 • Přírodní malinové aroma je jako první polibek.
 • Malina je sestřičkou jahody, stejně sladká, ale s nádechem tajemství.
 • Chrpa modrá je jako modré nebe nad hlavou, o které se děti dotýkají prstíky, když si hrají na louce.

 

 

 

 

Každý z těchto darů přírody je pečlivě vybrán, aby společně tvořili harmonickou melodii, která hladí duši a rozveseluje srdce. Bio dětský čaj je nejen lahůdkou pro chuťové pohárky, ale i pokladem plným přírodních benefitů. Bez umělých přísad, bez chemických hnojiv – jen čistá, neporušená příroda v šálku čaje vašeho pokladu. Je to pozvánka k objevování, k radosti a k lásce k naší planetě.

 

RENOLACT BIO čaj na kojení

Vstupte do zahrady plné uklidňujících vůní a šepotu přírody, kde se každý list a květ rozvíjí s láskou a péčí. Zde, mezi zelenými stromy a rozkvetlými loukami, se rodí náš bio čaj pro kojící maminky – nápoj, který je symbolem spojení mezi maminkou a miminkem.

Představte si, že si sednete na měkkou trávu, zavřete oči a necháte se unášet vůní, která vás obklopuje. První, co ucítíte, je sladká a zároveň kořenitá vůně fenyklu, který je známý nejen svými trávicími vlastnostmi, ale také schopností podporovat tvorbu mateřského mléka. Fenykl je jako něžný závan větru, který přináší uklidnění a harmonii.

Pak přichází na řadu anýz s jeho jemně sladkým profilem, který připomíná teplé letní večery plné hvězd. Anýz je jako příběh vyprávěný pod starým stromem – plný starodávné moudrosti a podpory pro matky a jejich novorozená miminka.

Kmín, s jeho zemitým tónem, se přidává do této harmonické symfonie chutí jako základní tón, který připomíná pevné vazby a tradice. Jeho vůně je jako objímání, pevné a ujišťující, přinášející pocit domova a bezpečí.

A nakonec meduňka se vznáší nad celou směsí jako záblesk světla, které prozáří a dodá čaji svěžest. Je to jako sluneční paprsek, který se probíjí skrz koruny stromů a přináší klid a pohodu.

 

 

 

 

Každá z těchto bylin je pečlivě vybírána a sklízena s respektem k životnímu prostředí. Jsou to suroviny, které nebyly zatíženy chemickými hnojivy nebo pesticidy, a díky tomu můžete cítit opravdovou čistotu a sílu přírody v každém šálku.

 

Právě jste prošli jemnou zahradou plnou bylinných vůní, kde každý list a každý květ vypráví vlastní příběh. Příběh, který se začíná a končí v šálku vašeho oblíbeného čaje. Ať už je to zimní hřejivý čaj, který vás zahalí do svého teplého objetí, dětský čaj, který šetrně pečuje o vaše nejmenší, nebo čaj, který vás podpoří v období kojení – všechny tyto příběhy jsou nyní dostupné na dosah ruky na našem e-shopu.

 

Hřejivé dny přeje Renovality