Vánoční speciál 500g 60% Arabica 40% Robusta zrnková káva

Náš vánoční speciál je složený z 60% Arabica a 40% Robusta. Praží ji sám mistr Vojta Růžička! Tato kávička má neodolatelnou chuť vlašských oříšků a je to limitovaná série, takže když na ni narazíte, určitě si ji nenechte ujít. ☕️ Tak pojďte se nám na Vánoce připojit a zahřát se šálkem té nejlepší kávy, jakou jste kdy měli.

Skladem
365 Kč –21 % 288,35 Kč
Kategorie: Káva
Vánoční speciál 500g 60% Arabica 40% Robusta zrnková káva
Akce
365 Kč –21 %

Milovníci kávy, držte své hrnky připravené! Přichází chuť vánočních svátků, kterou si zamilujete! ☕

Už jste někdy ochutnali kávu praženou na dřevě? Ano, čtete to správně. Vánoční speciál je káva pražená na dřevě, a to s takovou láskou a řemeslnou precizností, že ji cítíte v každém doušku. A kdo za touto unikátní kávou stojí? Naše kávová hvězda, Vojtěch Růžička. Chlapík, který se prokousal až do semifinále World Barista Championship 2021, byl vyhlášen Baristou roku 2020 a získal titul Vicemistra Czech Cup Tasters v letech 2018 a 2022. Takže pokud někdo rozumí kávě, je to Vojtěch. 

Představte si, jak si sedáte k vánočnímu stolu, kolem vás jsou vaši nejbližší a vy si uprostřed toho všeho připravujete hrnek dokonalé kávy. Kávy, která se nesměle otvírá tóny čokolády a kakaa. Chuť je tak příjemně jemná a harmonická, až se vám na jazyku tančí chuťové plesy. Ale to není vše! Finále je totiž teprve na konci. Jakmile se vám v ústech usadí poslední kapka, přijde na řadu lískový ořech. Úplný závěr, který tuto kávu dělá naprostým mistrovským dílem.

Ať už jste kávový expert nebo jen občasný milovník kávy, tato káva vás zaručeně zaujme. Je jako malý vánoční dárek, který si můžete dopřát kdykoliv během dne, a zahalit se tak do atmosféry svátků plných klidu a pohody.

Vyzývám vás, milovníci kávy, sdílejte s námi své zážitky a dojmy. Ochutnáte-li naši vánoční speciál kávu, nezapomeňte nám napsat, jak se vám líbila. Byli jsme odvážní, pražili jsme kávu na dřevěi a věříme, že to bylo risk worth taking. Takže, jak se říká: “Life happens, coffee helps”. Vánoční zázraky se dějí, a tato káva je jeden z nich! ☕️

 

Vojta vymýšlí novou Vánoční směs 

Další informace 

Vánoční speciál

60% Arabica a 40% Robusta

Chuťové tóny: čokoláda, kakao, lískový ořech, cereálie, slad. Popis: Vynikající
krémový pocit v ústech s chutí kakaa a čokolády. Chuť je zakončena tóny
cereálii a pražených lískových ořechů.


Intenzita vůně: 8, Telo: 8,1/
Kyselost: 7,7 / Sladkost: 8,0/
Barva pěny: svetlá až bronzová.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: