Valentýnský set - Péče o vlasy a řasy

Potěště své nejbližších speciální nabídkou k svátku zamilovaných. V balíček zaplatíte pouze za Renohair a Arganový olej, Ricinový olej od nás máte jako dárek! Akce platí do 12.2.2019! 

Momentálně nedostupné
757 Kč –18 % 618 Kč
Kategorie: sady
Valentýnský set - Péče o vlasy a řasy
757 Kč –18 %

Renohair - Renovujte své vlasy! Pečlivě navržená směs olejů (dýňový, ricinový, serenový, levandulový, cedrový a rozmarýnový), kterou lze použít pro masáž vlasové pokožky. Masáž olejem Renohair přispívá ke stimulaci pokožky, k prokrvení vlasových cibulek a možnému výslednému posílení vašich vlasů. Antioxidační a antimikrobiální vlastnosti olejů přispívají k udržení dobrého stavu pokožky. Vonné látky obsažené v oleji přispívají k navození psychické pohody. Každodenní aplikací dojde ke zlepšení stavu již po prvním měsíci.

 

Arganový olej - Argan rostlinné zlato z Maroka. Rostlinný olej lisovaný za studena. Arganový olej má výjimečné vlastnosti v kosmetice. Patří k luxusním olejům. Je zdrojem nenasycených mastných kyselin, antioxidantů, vitamínů a fytosterolů. Arganový olej působí blahodárně na pokožku zarudlou, vysušenou i se sklonem k praskání. Redukuje vrásky, hydratuje a pomáhá udržet pokožce svěží vzhled.

 

Ricinový olej - Vhodný na jízvy, strie, lupenku a ekzémy. Podporuje růst řas a obočí, 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: