Levandulová voda 100 ml

Levandulová voda je výborná pro všechny typy pleti, hlavně pro citlivou a dětskou. Má čisté složení bez alkoholu či přidané parfemace.

Skladem
149 Kč
Kategorie: Pleťové vody
Použití: Pleť
Typ Pleti: Suchá, Normální, Citlivá, Mastná, Zralá

Levandulová voda je výborná pro všechny typy pleti, hlavně pro citlivou a dětskou. Má čisté složení bez alkoholu či přidané parfemace. Podporuje celkovou regeneraci pleti a má zklidňující účinky. Levandulová voda je čistící a můžete ji použít i jako tonikum. Je vhodná pro citlivou pleť a k ošetření odlíčené pleti. Zbaví pleť nečistot a také ji můžete použít během dne pro osvěžení pleti. Levandulová voda pomáhá udržet pleť hydratovanou. Příjemná vůně plní i relaxační efekt. Je výborná také k provonění prádla a v péči o vlasy a vlasovou pokožku.

Objem: 100 ml

Typ pleti: zralá, citlivá, suchá a smíšená

INCI/Ingedients: Lavandula Augustifolia Flower Water, Linalool, Limonene

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
I Avatar autora 6.11.2019 11:32
Podle informací z FB Renovality jsem očekávala pleťovou vodu, která bude vonět krásně po levanduli. Místo toho mi ale přišlo cosi, co mi s prominutím páchne jako nasušená sláma, která hnije. Žádnou levanduli necítím. Velmi jsem se těšila, že budu vodu používat před aplikací oleje, ale z toho zápachu je mi opravdu špatně. Možná nějaký prošlý kus, nebo bylo zboží špatně uskladněno. Každopádně by si na to renovality mělo dát pozor. Jsem zklamaná.
Odpovědět