Vážení zákazníci, naše expedice je v provozu! Nicméně z důvodu vážné situace jsme dočasně vypnuli platby na dobírku a omezili podej na pobočky Zásilkovny. Své zásilky si můžete objednávat přes kurýrní služby s platbou online bankovním převodem, či platby kartou prostřednictvím platební brány. Tato opatření jsou učiněna z důvodu eliminování kontaktu při předávání zásilek a pro ochranu i vašeho zdraví. V případě, že zásilku objednáváte domů a jste v povinné karantnéně, prosíme o informaci do poznámky v objednávce, aby mohla být kurýrní služba na tuto skutečnost upozorněna. Děkujeme za Vaše pochopení a přejeme pevné zdraví.

Renovality Man oil perfume

Olejový parfém jemné, dřevité vůně s hlubokými podtóny, které zahalí muže do elegantního závoje gentlemana.

Skladem
299 Kč
Kategorie: Parfémy

Olejový parfém jemné, dřevité vůně s hlubokými podtóny, které zahalí muže do elegantního závoje gentlemana.

Aplikujte malé množství oleje na pulsní body.

Vzhledem k obsahu alergenních látek doporučujeme nejdříve vyzkoušet na malé ploše pokožky.

Skladování: Skladujte v suchém, chladném a tmavém místě. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Ingredients: Vitus Vinifera Seed Extract, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Citrus Reticulata Peel Oil, Cedrus Deodara Wood Oil, Vetivera Zizanoides Root Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Tocopherol, Piper Nigrum Fruit Oil, Limonene

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora Příjemná vůně 16.2.2020 09:22
Objednala jsem společně s dámským a oba dva skvělé. Pánský voní na manželovi moc hezky, je rozhodně srovnatelný s jinými, které používá (kupuje dražší značkové parfémy).
Odpovědět
K Avatar autora Pánský oil perfume Renovality 3.5.2019 13:10
... již jsem psala koment k dámskému, kde jsem shrnula i tento pánský, prostě super, úplně v klidu použitelný na ženě, voní skvěle, základ nejvíce na mně cítit MECH, bomba, ale svěží, jiskřivý mech, žádná těžkotonážní bomba, kdy se člověk rozkašle :).... povedené a určitě nešlápnete vedle i bez vzorku, či očichání, úplně v klidu na "slepo" objednat, fakt.... :)
Odpovědět