Vážení zákazníci, naše expedice je v provozu! Nicméně z důvodu vážné situace jsme dočasně vypnuli platby na dobírku a omezili podej na pobočky Zásilkovny. Své zásilky si můžete objednávat přes kurýrní služby s platbou online bankovním převodem, či platby kartou prostřednictvím platební brány. Tato opatření jsou učiněna z důvodu eliminování kontaktu při předávání zásilek a pro ochranu i vašeho zdraví. V případě, že zásilku objednáváte domů a jste v povinné karantnéně, prosíme o informaci do poznámky v objednávce, aby mohla být kurýrní služba na tuto skutečnost upozorněna. Děkujeme za Vaše pochopení a přejeme pevné zdraví.

Jaké olejíčky volit pro děti?

Jaké olejíčky použít pro nejmenší ? 

Spousty maminek mi píše každý den ohledně toho, že by chtěly vyzkoušet olejíčky pro nejmenší ,,prďoly". Neváhala jsem a sepsala jsem Vám rovnou článek na co a jaký olejíček využít.

+ Chybí tady olej Levandulový, který podporuje klidný spánek dítěte. Chystá se i další novinka zatím bohužel nevíme kdy, ale bude a jedná se o měsíčkový olej a další masti, které budou přímo pro děti a jejich citlivou pokožku.

Banánový a Lískový olej - oba jsou to olejíčky masážní a velice hydratující. Banánový má sladkou vůni a je lisován z dužiny banánu  Lískový je méně aromatický má svou jemnou vůni, která nevadí nikomu. Banánový olej a Lískový oba jsou vhodné na šupinatou pokožku a především dehydratovanou. 
Banánový má v sobě vysoké množství kolagenu na elasticitu pokožky. Obsahuje vitamíny C a B6.
Lískový olej má v sobě vysoký obsah vitamínů B1, B2, B6 a C, vápníku, železa, hořčíku, zinku, sodíku, fosforu a celou řadu aminokyselin. Myslím, že ho asi nemusím více přibližovat je totiž na vitamíny a minerály prostě machr a dětské pokožce udělá jenom dobře.

Banánový olej zakoupíte zde: https://www.renovality.cz/…/bananovy-telovy-a-masazni-olej…/

Lískový olej zakoupíte zde: https://www.renovality.cz/…/liskovy-olej-za-studena-lisova…/

Marula a Arganový - jsou vhodné i pro nastávající maminky je skvělé s nimi masírovat bříško, jelikož tyto olejíčky zamezují popraskání kůže a vyživují neuvěřitelně pokožku. Marula je plod Afrického stromu, který běžně ženy lisují a dostávají z nich olejíček, aby s ním poté masírovaly bříško a potom používaly i na ty nejmenší. Je to úžasný olej a společně s Arganovým nemají parfemaci takže skvělé i pro ten nejcitlivější nos! 

Marulu zakoupíte zde: 
https://www.renovality.cz/…/marulovy-olej-za-studena-lisov…/

Arganový olej zakoupíte zde: 
https://www.renovality.cz/…/arganovy-olej-za-studena-lisov…/

Meruňkový olej jsem si nechala jako poslední! Tento zázrak je vhodný totiž na popáleniny, ekzémy a vyrážky. Má totiž silně hojivé účinky a je super pro ty nejmenší.

Zakoupíte ho zde: https://www.renovality.cz/…/merunkovy-olej-za-studena-liso…/

 

Brzy tento článek rozšíříme i o další produkty :-) 

 

Moc děkuji za přečtení a krásný den přeje Kačka z týmu  Renovality