Jaké olejíčky volit pro děti?

Jaké olejíčky použít pro nejmenší ? 

Spousty maminek mi píše každý den ohledně toho, že by chtěly vyzkoušet olejíčky pro nejmenší ,,prďoly". Neváhala jsem a sepsala jsem Vám rovnou článek na co a jaký olejíček využít.

+ Chybí tady olej Levandulový, který podporuje klidný spánek dítěte. Chystá se i další novinka zatím bohužel nevíme kdy, ale bude a jedná se o měsíčkový olej a další masti, které budou přímo pro děti a jejich citlivou pokožku.

Proč použít naše oleje? Mají CPK a to je v současné době jediná česká certifikační značka přírodní kosmetiky. Takto označená kosmetika neobsahuje syntetické aromatické látky, ropné produkty (olej, parafín, vazelína), syntetické konzervanty a barviva, některé tenzidy a chemické UV filtry. Vyloučeno je rovněž použití živočišných produktů (vyjma včelího vosku a lanolinu) a GMO surovin. Tedy produkty vhodné pro tu nejcitlivější dětskou pokožku. Máte jistotu, že na své dítě nedáváte žádné nebezpečné chemikálie, ale pouze přírodní složky, které jeho pokožce neublíží ba naopak 

Banánový a Lískový olej - oba jsou to olejíčky masážní a velice hydratující. Banánový má sladkou vůni a je lisován z dužiny banánu  Lískový je méně aromatický má svou jemnou vůni, která nevadí nikomu. Banánový olej a Lískový oba jsou vhodné na šupinatou pokožku a především dehydratovanou. 
Banánový má v sobě vysoké množství kolagenu na elasticitu pokožky. Obsahuje vitamíny C a B6.
Lískový olej má v sobě vysoký obsah vitamínů B1, B2, B6 a C, vápníku, železa, hořčíku, zinku, sodíku, fosforu a celou řadu aminokyselin. Myslím, že ho asi nemusím více přibližovat je totiž na vitamíny a minerály prostě machr a dětské pokožce udělá jenom dobře.

Banánový olej zakoupíte zde: https://www.renovality.cz/…/bananovy-telovy-a-masazni-olej…/

Lískový olej zakoupíte zde: https://www.renovality.cz/…/liskovy-olej-za-studena-lisova…/

Marula a Arganový - jsou vhodné i pro nastávající maminky je skvělé s nimi masírovat bříško, jelikož tyto olejíčky zamezují popráskání kůže a vyživují neuvěřitelně pokožku. Marula je plod Afrického stromu, který běžně ženy lisují a dostávají z nich olejíček, aby s ním poté masírovaly bříško a potom používaly i na ty nejmenší. Je to úžasný olej a společně s Arganovým nemají parfemaci takže skvělé i pro ten nejcitlivější nos! 

Marulu zakoupíte zde: 
https://www.renovality.cz/…/marulovy-olej-za-studena-lisov…/

Arganový olej zakoupíte zde: 
https://www.renovality.cz/…/arganovy-olej-za-studena-lisov…/

Meruňkový olej jsem si nechala jako poslední! Tento zázrak je vhodný totiž na popáleniny, ekzémy a vyrážky. Má totiž silně hojivé účinky a je super pro ty nejmenší.

Zakoupíte ho zde: https://www.renovality.cz/…/merunkovy-olej-za-studena-liso…/

 

Brzy tento článek rozšíříme i o další produkty :-) 

 

Moc děkuji za přečtení a krásný den přeje Kačka z týmu  Renovality 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o cookies ZDE!!