Vážení zákazníci, naše expedice je v provozu! Nicméně z důvodu vážné situace jsme dočasně vypnuli platby na dobírku a omezili podej na pobočky Zásilkovny. Své zásilky si můžete objednávat přes kurýrní služby s platbou online bankovním převodem, či platby kartou prostřednictvím platební brány. Tato opatření jsou učiněna z důvodu eliminování kontaktu při předávání zásilek a pro ochranu i vašeho zdraví. V případě, že zásilku objednáváte domů a jste v povinné karantnéně, prosíme o informaci do poznámky v objednávce, aby mohla být kurýrní služba na tuto skutečnost upozorněna. Děkujeme za Vaše pochopení a přejeme pevné zdraví.

Jak použít Renohair?

Jak podpořit růst vlasů a zároveň zamezit jejich vypadávání ? 


Krásný den, 

Hooodně se mě ptáte, jak použít právě oblíbený Renohair, tak jsem se to snažila stručně pospat. 

Obsahuje totiž samé skvosty, které fungují na vlasy nejlépe. My jsme rovnou vytvořili směs olejíčků Dýňový, Ricinový, Cedrový, Sereonový, Rozmarýnový a poslední můj oblíbený Levandulový.

Jak ho ale správně použít? 

1. Když si chcete ten den umýt hlavu, tak si vezměte Renohair a kapátkem se snažte nabrat co nejvíce a poté olejíček aplikujte na pokožku hlavy. Hodně se mi osvědčil takový ten masážní ,,pavouk” koupila jsem ho zhruba za 39 Kč. Olejíček aplikujte hlavně na místa, která vás trápí nejvíce a zkuste chvilku masírovat.

2. Olejíček je na hlavě a co teď? No hlavně teplo! Zabalte si hlavu do igelitového sáčku a potom ještě do ručníku. Nejlepší je ho nechat přes noc...a no pokud se vám jako mně nechce vstávat ve čtyři ráno, tak se alespoň pokuste ho mít na té hlavě pár hodin - já ho obvykle dávám společně s Arganovým olejem do délek zhruba na 3 hodinky a o víkendu nechávám přes noc. Vlasy se snažím mýt co nejméně 2-3x týdně MAXIMÁLNĚ. .

3. V této fázi už jenom použijete váš oblíbeny šampon a kondicionér, který aplikujete vždy (doporučuji umýt šamponem dvakrát). 

Pokud budete mít nějaké dotazy napište nám určitě na chat, který je vpravo dole a jsme tam každý pracovní den od 8:00 do 16:00 :-) 

Mockrát děkuji za přečtení a mějte se krásně, 

Kačka z Renovality