Jak použít Renohair?

Jak podpořit růst vlasů a zároveň zamezit jejich vypadávání ? 


Krásný den, 

Hoooodně se mě ptáte, jak použít právě oblíbený Renohair, tak jsem se to snažila napsat do pár bodů. 

Obsahuje totiž samé skvosty, které fungují na vlasy nejlépe. My jsme rovnou vytvořili směs olejíčků Dýňový, Ricinový, Cedrový, Sereonový, Rozmarýnový a poslední můj oblibený Levandulový.

Jak ho ale správně použít? 

1. Když si chcete ten den umýt hlavu, tak si vezměte Renohair a kapátkem se snažte nabrat co nejvíce a poté olejíček aplikovat na pokožku hlavy. Hodně se mi osvědčil takový ten masážní ,,pavouk” koupila jsem ho zhruba za 39 Kč. Olejíček aplikujte hlavně na místa, které vás trápí nejvíce a zkuste chvilku masírovat.

2. Olejíček je na hlavě a co teď? No hlavně teplo! Zabalte si hlavu do igelitového sáčku a potom ještě do ručníku. Nejlepší je ho nechat přes noc...no pokud se vám jako mně nechce vstávat ve čtyři ráno, tak se alespoň pokuste ho mít na té hlavě pár hodin já ho obvykle dávám společně s Arganem do délek zhruba na 3 hodinky o víkendu nechávám přes noc a vlasy se snažím mýt co nejméně 2-3x týdně MAXIMÁLNĚ. .

3. V této fázi už jenom použijete váš oblíbeny šampon a kondicionér, který dáváte jako obvykle (doporučuji umýt šamponem dvakrát) pokračujete prostě stejně jako vždy. 

Pokud budete mít nějaké dotazy napište nám určitě na chat, který je vpravo dole a jsme tam každý pracovní den od 8:00 do 16:00 :-) 

Mockrát děkuji za přečtení a mějte se krásně, 

Kačka z Renovality  

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více o cookies ZDE!!