Vážení zákazníci, naše expedice je v provozu! Nicméně z důvodu vážné situace jsme dočasně vypnuli platby na dobírku a omezili podej na pobočky Zásilkovny. Své zásilky si můžete objednávat přes kurýrní služby s platbou online bankovním převodem, či platby kartou prostřednictvím platební brány. Tato opatření jsou učiněna z důvodu eliminování kontaktu při předávání zásilek a pro ochranu i vašeho zdraví. V případě, že zásilku objednáváte domů a jste v povinné karantnéně, prosíme o informaci do poznámky v objednávce, aby mohla být kurýrní služba na tuto skutečnost upozorněna. Děkujeme za Vaše pochopení a přejeme pevné zdraví.

Arganový olej a jiné oleje - jak aplikovat olej na vlasy

Arganový olej,  doslova tekuté zlato, ale jak ho využít na 100% ? 

Musí se dodržovat daná pravidla: 

1) Důležitá je barva a vůně. Barva lehounce zlatavá a vůně jemně ořechová - osobně mi vyhovuje, ale někomu zase může vonět zvláštně i to je v pořádku. Pokud je Arganový olej žlutý a převoněný okamžitě ho vraťte prodejci! 

2) Arganový olej uchovávejte v pokojové teplotě, pokud si vyberete náš, tak se nebojte naše fialové sklo olej ochrání před slunečním zářením a jinými vlivy, které by mohly olej poškodit. Více o našem fialovém sklu zde: https://www.renovality.cz/proc_fialove_sklo/

3) Je pro mě vůbec Arganový olej vhodný? Tento olej je všestranný pomocník. Používá se na pleť, vlasy, tělo a především je šetrný i k dětské pokožce :-) Je spíše určený pro velmi suchou pokožku a pleť. Můžete jej používat i  na těhotenské bříško, nebo na strie či různé ekzémy (má hojivé účinky). Je to zázrak na vlasy - poškozené barvením, žehlením, kulmováním, které prostě nerostou, protože se dříve, nebo později ulomí a jsou slabé. 

4) Pokud jste se dostali až k bodu čtyři, tak už je skoro vyhráno a objevíte kouzlo pravého tekutého zlata. Je důležité používat Arganový olej s mírou není to tzv. suchý olej. Na obličej mi stačí vždy tři až pět kapek, co se týká těla, tak kapek samozřejmě více, ale nic nepřehánět není to potřeba. U olejů platí pravidlo čím méně, tím více.

Jak ale použít na vlasy? Nejvíce dotazů je vždy na to. Budu se tomu věnovat v bodě pět. 

5) Tak, konečně se dozvíme, jak Arganový olej (a jiné oleje) využít v plné kráse: 

Zábal: Na navlhčené vlasy!

Aplikujte si trošku oleje do dlaně, kolik zhruba je zatím na vás, ale nepřehánět! Na rozčesané vlasy aplikujte olej, začínejte vždy od konečků až po pokožku hlavy. Vlasy, pokud to jde lehce rozčešte prsty a schovejte vlasy buď pod koupací čepici, nebo igelitový sáček, aby se drželo větší teplo. Poté vlasy zabalte do ručníku a vyčkejte min. 30 minutek, pokud vydržíte více tím lépe. Nejlepší výsledky mám přes noc! Doporučuji! Tento proces dělám vždy o víkendu, protože ráno v pracovních dnech na to není čas, ale pokud budete mít zrovna volno zkuste to, zázrak zaručen! :-) Vlasy poté  umyjte, ale nejdříve vodou a pak velice důkladně šamponem, pokud jste oleje nedali moc nebude problém ho perfektně vymýt z vlasů. Doporučuji používat šampon bez silikonů a parabenů, (osvědčily se mi šampóny Faith in nature za pár korun) poté aplikujte vaší oblíbenou masku či kondicionér. Pokud Arganový olej budete používat častěji uvidíte tu změnu a to takovou, že po každém umytím šamponem už žádný kondicionér nebude třeba. Vlasy jsou po umytí hladké, zdravé a nadýchané s objemem. Tento proces dělám zhruba dvakrát do týdne a úplně to stačí. Uvidíte, že vlasy postupem času opravdu zesílí a nebudou se tolik lámat. 

6) Další využití na vlasy? Určitě a to na finální péči: Tento proces je již na suché vlasy po tepelné úpravě a to pouze na konečky. 

7) Použití na tělo, obličej: Doporučuji na vlhkou pokožku aplikovat pár kapek a rozetřít olej ve dlaních, ať se trošku zahřeje a máte hned domácí lázně! Na pleti má sametový efekt.

8) Tak a teď máte HOTOVO můžete dál každému říkat, jak tento olej na 100% využít, protože vy už to víte :-) 

Arganový olej zakoupíte u nás na e-shopu právě zde: https://www.renovality.cz/kosmeticke-oleje/arganovy-olej-za-studena-lisovany-100ml-s-pipetkou/

Děkuji moc za přečtení a krásný. úspěšný den přeje Kačka z týmu Renovality :-)