Sojová svíčka s dřevěným knotem - Medový perníček

Vůně vhodná pro všechny milovníky perníčků, které neodmyslitelně patří mezi tradiční vánoční cukroví.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
249 Kč
Kategorie: Tipy na dárky
Položka byla vyprodána…

Vůně vhodná pro všechny milovníky perníčků, které neodmyslitelně patří mezi tradiční vánoční cukroví.

 

Dřevěný knot

Dřevěný knot s praskajícím efektem umožňuje rychlejší uvolnění vůně, lepší hoření a zajistí efekt praskajícího ohně v krbu.

 

Proč jsme vybrali sójový vosk?

Sójová svíčka se získává ze sójových bobů, což je přírodní udržitelný zdroj, vydrží hořet až o 50% déle než parafín. Plamen je čistší a uvolňuje až o 90% méně sazí a dýmu, neuvolňuje toxiny oproti klasickým parafínovým svíčkám.

 

Naše doporučení: Nenechávejte svíčku bez vaší přítomnosti. Nenechávejte svíčku úplně vyhořet. Pokud má svíčka už jen 1-2 cm, plamen sfoukněte. Předejdete tím možnému poškození sklenice nebo podtácku. Doporučujeme svíčku pálit nejdéle 5 hodin vkuse. Aby se vám podařilo svíčku vypálit co nejvíce rovnoměrně do všech stran, nechte vosk rozpustit až k okraji. Vůně je potom intenzivnější. Zapalujte svíčku na nehořlavém povrchu.

 

Typ vosku: sójový vosk

Obsah náplně: 125 ml

Průměr: 8 cm

Výška: 7 cm

 

Používat na nehořlavých podkladech.(např. keramický talíř...) 

 

Ručně vyrobené v ČR pro PharmaFit Czech s.r.o.

 

Limitovaná edice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
VK Avatar autora Vůně 19.10.2021 13:38
Dobrý den, vůně je prosím syntetická nebo je přírodní s eterickymi oleji? Moc děkuji :-)
D Avatar autora Renovality 29.10.2021 15:49
Přeji krásný den, děkujeme za dotaz. Svíčka obsahuje vždy pouze sójový vosk a aroma. V aromatech jsou složky přírodního, organického původu, v případě, že jsou lehko vytěžitelné a nebudou působit jako alergen. V případě, že nejsou nebo jsou živočišného původu, jsou doplněny o složky syntetického původu. Nepoužíváme čisté esenciální oleje z několika důvodů: 1) nevidíme jako ekologické, když na pár mililitrů např. růžového oleje, musíte zabrat a obdělat půdu, abyste zpracovali tuny okvětních lístků. To si zaslouží např. pleťová kosmetika. 2) Přírodní esenciální oleje jsou zdrojem agresivních alergenů, protože není rovnítko mezi přírodní= zdravotně nezávadný. 3) Víte, že taková ambra vzniká v trávicím traktu vorvaně? My máme vegan a cruelty free svíčky a jsme rádi, že v nich můžeme mít jako součást aromat ambru syntetickou. 4) Snažíme se vám umožnit krásné vonné svíčky v co nejvyšší kvalitě za co nejlepší cenu. Cena přírodních éterických olejů by ji několikanásobně zvětšila. Pracujeme s parfémovými koncentráty, které jsou složeny z přírodních silic a přidaných antialergenních látek, které jsou potřeba na propojení a provázání s voskem. Tyto vůně jsou přísně podrobeny legislativě (bezpečnostní listy), aby neobsahovaly žádné nebezpečné látky, jak pro přímý styk s lidmi, tak pro životní prostředí. Nebezpečnost, je-li nějaká, může být způsobena použitým parafínem, hlavně pak vlastním hořením knotu, což není náš případ, protože máme přírodní vosk a knot z bavlny či dřeva. :-)
G Avatar autora Slozeni 21.10.2021 11:30
Taky by mne zajimalo, není uvedeno cele slozeni, tak se těším na odpověď. Děkuji