Olej Růže 100 ml s pipetkou

Masážní a tělový olej Růže 100 ml
Luxusní olej, který omlazuje pleť, podporuje zdraví kůže s relaxačním účinem díky přidání esenciálního oleje z Růže. Určeno pro pokožku, která potřebuje uklidňující masáž a hydrataci. Masážní a tělový olej Růže pomáhá omlazení zralé, suché nebo citlivé pokožky. Aromaterapeutické výhody růže: dodává pokožce jemnou vůni růží. Olej zanechává pokožku sametově hebkou a podporuje krevní oběh.

 

Skladem
259 Kč
Kategorie: Kosmetické oleje
? Tělové oleje: Tělové a masážní oleje

Růžový tělový a masážní olej 100 ml s kapátkem. Luxusní olej s relaxačním účinkem díky přidání esenciálního oleje z Růže. Určeno pro pokožku, která potřebuje uklidňující masáž a hydrataci. Masážní a tělový olej Růže pomáhá omlazení zralé, suché nebo citlivé pokožky. Aromaterapeutické výhody růže: dodává pokožce jemnou vůni růží. Olej zanechává pokožku sametově hebkou.

 

MÍRA KOMEDOGENITY: stupeň 5 (obsahuje olej z obilných- vhodný na tělo, vlasy) a co je komedogenost najdete tady - https://www.renovality.cz/nase-novinky/co-je-komodogenni-olej/

 

Vůně: Velmi příjemná a svěží vůně  po růžích. 

Použití: Většina typů pokožky, u silných alergiků nutno nejprve otestovat

 

Dávkování a užívání: Při používání doporučujeme olej zředit s alkoholem (1 díl oleje a 10 dílů alkoholu nebo vody). Použijeme-li k naředění vodu, docílíme optimálního rozptýlení oleje ve vodě přidáním malého množství mléka. Olej je možné používat k omývání, do koupelí a k lokálnímu použití na kůži. K aromaterapii použijeme 10 kapek oleje do zvlhčovače vzduchu nebo do aromalampy.

Upozornění: Určeno pouze k zevnímu použití. Nevhodné pro děti a těhotné ženy. Nepoužívejte neředěné. Ukládejte mimo dosah dětí.

 

Ingredients (INCI): Triticum Vulgare Germ Oil, Rosa Damascena Flower Oil, alergenní složky Citronellol, Geraniol, Methyleugenol, Linalool, Isoeugenol, Eugenol, Farnesol.

 

Naše motto: Rostlinné oleje jsou jako rostlinné zlato. Tak se k nim také chováme... K balení olejů používáme to nejlepší fialové sklo. Fialové sklo = perfektní obal pro vynikající výrobky. Fialové sklo zaručuje bioaktivní stálost našich výrobků. Vliv světla vždy urychluje proces molekulárního rozpadu přírodních produktů. Fialové sklo funguje jako přirozený filtr, který chrání a zlepšuje kvalitu olejů. Naše oleje mají čistý přírodní původ, což zaručuje také jejich perfektní kvalitu. Obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek. Oleje se výborně se vstřebávají. Zásadně nepřidáváme do našich olejů žádné minerální oleje, syntetické látky, konzervanty nebo barviva.

 

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
H Avatar autora růžový olej v těhotenství 25.10.2019 14:06
Dobrý den, zaujala mě informace, že se olej nesmí v tehotenství. Proč tomu tak je prosím? Děkuji
Odpovědět
D Avatar autora Renovality 21.4.2020 15:26
Krásný den, obecně se v těhotenství, zejména v 1. trimestru, nedoporučuje používání esenciálních olejů, což právě Růžový olej obsahuje. Je třeba s nimi zacházet podle bezpečnostních pravidel, respektovat a poslouchat své tělo, úplně ideálně poprosím probrat používání přímo s odborníkem na aromaterapii nebo s lékařem, který je seznámen s Vaším aktuálním stavem. Existují určité druhy EO, které mohou vyvolat menstruaci, způsobit předčasný porod, nepůsobí pozitivně na ještě nevyvinutý nervový systém dítěte, atp.
S Avatar autora 13.9.2019 21:27
Popis jako k oleji z ruze, pritom je to olej z klicku a v tom kapka esencialniho oleje. V tomto pripade mozna prijemne na telo, do aromalampy ale rozhodne ne.
Odpovědět
D Avatar autora Renovality 21.4.2020 14:41
Krásný den, děkujeme za zpětnou vazbu. V popisu se zmiňujeme o pouhém přidání esenciálního oleje z růže. U složení je zřejmé, že v nejvyšším zastoupení je olej z pšeničných klíčků - uveden na prvním místě. :-)
TP Avatar autora Úžasně provoní pokožku 5.7.2019 22:46
Olej krásně provoní pokožku a věřte, že ta vůně je "návyková":o)
Odpovědět
D Avatar autora Renovality 10.10.2019 14:30
Krásný den, moc děkujeme za milý komentář. :-)
M Avatar autora 26.1.2018 10:11
Můj druhý olej od Renovality a jsem nadšená.Vůně je úžasná -musím uznat ,že cítím na sobě víc olejíček než můj parfém :D Jemný na pokožce a stačí vážně tři kapky!!! Spokojenost
Odpovědět
D Avatar autora Renovality 10.10.2019 14:33
Krásný den, mockrát děkujeme za zpětnou vazbu! :-)
V Avatar autora Pouzivani 9.12.2017 18:29
Dobry den, Da se olej pouzivat i neredeny napr. na pokozku obliceje? Nebo je lepsi ho naredit? A da se redit i s jinymi oleji?
Odpovědět
D Avatar autora Renovality 10.10.2019 14:38
Krásný den, doporučuji nejdříve vyzkoušet na malé ploše těla a pokud bude vše v pořádku, není nutno ředit. Jinak k ředění můžete použít nosný olej, jako je olej z obilných klíčků, jojobový, mandlový, atp. :-)
M Avatar autora Krásná vůně 26.6.2017 10:27
Dobrý den, moc děkuji za olej, moc krásně voní a pokožka je po něm hrozně jemná.
Odpovědět
D Avatar autora Renovality 10.10.2019 14:44
Krásný den, Míšo, mockrát děkujeme za milá slova. :-)
M Avatar autora Úžasny olej 18.3.2017 13:27
Miluji tu jeho vůni, kůže je po ní hladká, voňavá, hebká. Všichni se za mnou otáčí, lepší než luxusní parfém.
Odpovědět
D Avatar autora Renovality 10.10.2019 14:46
Krásný den, mockrát děkujeme za potěšující recenzi! :-)