Granátové jablko za studena lisovaný olej ze semen 50 ml

Olej z granátového jablíčka je luxusní a unikátní přírodní produkt. Je ideálním pomocníkem pro suchou, stárnoucí, unavenou, popraskanou pleť. Patří k suchým olejům a rychle se vstřebává. Olej vykazuje antioxidační aktivitu (chrání pokožku před volnými radikály) a tím ji chrání před projevy stárnutí. Čistý granátový olej za studena lisovaný. Bez přídavných nosných olejů!!

Skladem
399 Kč

Olej z granátového jablíčka je luxusní a unikátní přírodní produkt. Granátové jablíčko je v kosmetice opravdovým „granátem“ a luxusní ingrediencí, kterou Vaší namáhané pleti můžete dopřát! Je ideálním pomocníkem pro suchou, stárnoucí, unavenou, popraskanou pleť. Patří k suchým olejům a rychle se vstřebává. Obnovuje elasticitu, tak přirozenou hydrataci pokožky. Olej vykazuje antioxidační aktivitu (chrání pokožku před volnými radikály) a tím ji chrání před projevy stárnutí. Je také vhodný na vlasovou pokožku.

MÍRA KOMEDOGENITY: stupeň 1 a co je komedogenost najdete tady - https://www.renovality.cz/nase-novinky/co-je-komodogenni-olej/

100% Pure Pomegranate Oil - ONE INGREDIENT ONLY!

Čistý granátový olej za studena lisovaný. Bez přídavných nosných olejů!!

Typ pleti: všechny typy

Ingredients (INCI): Punica Granatum Seed Oil

Obsah: 50 ml

Zajímavost: na výrobu jednoho kilogramu oleje je třeba 500 kilogramů granátových jablek. Vaše lahvička obsahuje olej z 25 ks granátových jablek!!!

Způsob aplikace: Kapátkem odeberte požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť nebo pokožku těla. Vetřete do vlhké kůže.

Vlasová aplikace: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po celé délce, zabalte do ručníku a nechejte 10 minut působit, poté opláchněte.

Upozornění: Určen pouze ke vnějšímu použití! Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Aroma oleje 10.7.2020 12:50
Olej je sice parádní, ale hrozne smrdí- jako zapařená tráva. Což je velká škoda ????
Odpovědět
D Avatar autora Renovality 13.7.2020 08:03
Krásný den, Martino, děkujeme za zpětnou vazbu. Jde o 100% granátový olej. Granátová semínka a 100% olej nevoní po granátovém jablíčku, jeho vůně může být až nepříjemná. Jiní mohou ředit granát vícero oleji, aby byla vůně potlačená. U nás to neděláme. :-)
I Avatar autora Granátové jablko 25.6.2019 12:45
S tímto olejem jsem maximálně spokojena, mám velmi suchou pleť. Argan ani šípek se mu nevyrovná, po obou jsem měla šupiny. Jediné, co mi na těchto stránkách chybí je přiřadit tento olej do sekce pro suchou pleť. Aby se neznalý člověk jako já hned lépe orientoval :-)
Odpovědět
D Avatar autora Renovality 16.10.2019 13:12
Krásný den, Ivčo, mockrát děkujeme za tip a zpětnou vazbu! :-)
RC Avatar autora Mám zaujem 4.7.2019 18:09
Mám zaujem o tich šampon