Balíček proti celulitidě

Skladem
867 Kč
Kategorie: Balíčky

 

Kávový olej 100 ml - 349Kč 

Lisovaný olej za studena, ze zelených semen kávovníku. Olej se používá jako základ v anti-celulitidových a zeštíhlujících směsí. Obsahuje enzymy, vitamíny a vysoký obsah kofeinu. Tento olej se řadí mezi špičku anti-aging přípravků a vyhledávají ho celebrity celého světa! Kávový olej si můžete aplikovat neředěný na obličej nebo masírovat problematické partie. Pleť uklidňuje, krásně čistí a udržuje její přiměřenou vlhkost. Perfektně se vstřebává, zanechává jemný sametový pocit na pokožce a neznatelně voní.

Skořicový olej 100 ml - 219Kč 

Olej je složen ze skořicového esenciálního oleje a oleje z pšeničných klíčků. Olej z pšeničných klíčků pokožku hydratuje a udržuje v dobrém stavu. Skořicová silice způsobuje místní prohřátí pokožky, díky kterému dochází k rozšíření cév. Vůně skořice uvolňuje a uklidňuje.

CelluO olej 100 ml - 299Kč 

Dermatology pečlivě sestavená směs hroznového, citronového, fenyklového, mandlového, jojobového a mrkvového oleje příznivě působí na stav pokožky. Oleje oplývají antioxidačními vlastnostmi, pokožku zvlhčují, hydratují, zlepšují její vzhled i absorpční schopnosti. Při drobných poraněních pokožky se projeví jejich antiseptické a antimikrobiální vlastnosti. Masáž tímto olejem originálního složení přispívá k regeneraci a aktivaci branných vlastností pokožky, zlepšuje se cirkulace krve i lymfy, což napomáhá dalšímu uvolnění a regeneraci organismu. Vonná složka citronového oleje přispívá k navození duševní pohody a klidu.

 

 Jak používat masážní baňky - https://www.youtube.com/watch?v=USAn_N7HBOA

Jak zacházet s masážními baňkami

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JS Avatar autora E-book 19.8.2020 12:51
Omlouvám se,E-book mě taky přišel, jen jsem přehlédla kartičku s odkazem ????!
Odpovědět
D Avatar autora Renovality 19.8.2020 12:53
Nic se neděje. Už jej máte i v e-mailu. Pěkný den :-)
JS Avatar autora E-book 19.8.2020 12:35
Objednala jsem si sadu ,masážní baňky jsem dostala,E-book mě nepřišel ☹️.Asi už na mne nezbylo!Jinak oleje jsou zase výtečné !!!!I tak Vám děkuji,určitě budu zase objednávat ????!
Odpovědět
D Avatar autora Renovality 19.8.2020 12:44
Dobrý den, Jindřiško, mockrát děkujeme za vaši přízeň! Co se týká e-booku, nebojte se nic :-) v krabičce najdete odkaz, kde je e-book ke stažení. Pro jistotu vám onen odkaz zasílám i na váš e-mail. Přeji krásný den.
R Avatar autora Postup 29.9.2019 21:19
Dobry den, V jakem poradi nebo jakym postupem by se mely oleje aplikovat. Dekuji
Odpovědět
D Avatar autora Renovality 3.9.2020 14:29
Krásný den, Reni, baňkovat doporučuji cca třikrát do týdne a oleje střídat. :-) K postupu vám ještě přikládám odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=USAn_N7HBOA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: